خدمات

مشاوره کارآفرینی

مشاوره کارآفرینی

سئوالات ۰۹۱۴۴۴۵۱۷۶۹
ad1
ad2
ad3

به خدمات ما نگاه کنید

استعدادیابی ، مشاوره و هدایت شغلی و آموزش مهارتهای کسب و کار

در این حوزه محصلان ، فارغ التصیلان، کارجویان و کارآفرینان خانواده های تحت پوشش استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد ، دوره های آموزشی و توانمند سازی ارائه میشود تا بتوانند بصورت اصولی ضمن کسب مهارتهای کارآفرینی و کسب و کار از لذت اشتغال و خودکفایی نیز بهره مند گردند.

شناسایی افراد دارای مهارت، تخصص و علاقمند به کارآفرینی وکسب و کار

در این حوزه علاقمندان به اشتغال و کارآفرینی و کسب و کار، در قالب قراردادهای کارآموزی و کارورزی در پروژه ها و محیطهای واقعی کسب و کار مشغول بکار شده و با کسب تجربه و سابقه کار ، برای اشتغال و کارآفرینی آماده میشوند.

توسعه فعالیتهای کارآفرینی خصوصا درعرصه مشاغل خانگی، صنایع دستی و ..

در این حوزه خیرین جهادگر اجتماعی بر اساس سوابق و تجربیات و تخصصی که دارند شناسایی شده و در بخشهای مختلف از خدمات قابل ارائه در قالب مشاوران افتخاری بهره برداری و انتقال دانش و تجربه خواهند شد.

برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش محصولات تولیدی

در این حوزه برای محصولات تولیدی طرحهای تحت پوشش، ایجاد شناسنامه و تولید محتوا شده و از طریق اینترنت نسبت به بازاریابی و معرفی خدمات و فروش محصولات اقدام خواهد شد.

برنامه ریزی و انجام هماهنگی جهت ایجاد و مدیریت صندوقهای خرد محلات

در این حوزه سرمایه های سرگردان اعضا جذب و مدیریت شده و با ایجاد صندوق خرد محلی ضمن بهره مندی از تسهیلات هم افزایی مالی صندوق کارآفرینی امید از فرصتهای کارآفرینی اعضا نیز حمایت شده و با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و فروش محصولات اعضا باعث رفع مشکل سرمایه در گردش و در نتیجه رونق و توسعه کسب و کارها خواهد شد.

بهره برداری از ظرفیتهای خدمات اجتماعی:

با جذب و مدیریت کمکهای مالی مردمی و هدایای نقدی خیرین نیکوکار و هدایت آنها به سمت حمایت از تولید ، ضمن ایجاد ارزش افزوده و ارتقای کیفیت معیشت مردم ، ارائه خدمات رفاهی نیز مفید تر خواهد شد.

lms-showcase

 

۳۰۰۰
یادگیرندگان تحصیل کرده
۴۳۲
لیست دسته بندی
۹۸۳۴
زبان های موجود
۹۳۴
دوره های موجود

 

حامی ایده ها و طرح های نوآورانه

با هدف شناسایی و بهره برداری از ظرفیتهای ایده پردازان و کارآفرینان کشور جهت ایجاد و حمایت از کسب و کارهای نو پدید و با عنایت به ارتباط مستقیم این شرکت و تحقیقات میدانی از کسب و کارهای کشور برآن شدیم ،

جهت توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات مشاوره میتوان با ایجاد زیر ساخت های لازمه و فراهم نمودن امکان دسترسی به خدمات مورد انتظار از پایدار سازی و توسعه کسب و کارها حمایت نمود.

در این راستا زیر ساختی فراهم شده که ارکان کسب و کارها ( مدبران و کارشناسان و مجریان طرحها ) در سطح کشور بتوانند ضمن صرفه جویی در هزینه ها و زمان اجرایی پروژه های خود، در پایدار سازی ، توسعه و افزایس سودآوری کسب و کارهای خود نیز موفق تر گردند.

در سامانه ایجاد شده امکاناتی فراهم گردیده که با ارائه خدمات و روش کار ذینفعان، نسبت به فرهنگسازی و ترویج نظام کارآفرینی کشور اقدام نمود تا علاقمندان به مشارکت و همکاری بتوانند از خدمات بهره مند گردند.

۱. سامانه اتوماسیون اداری مکاتبات و ارجای کار:

ارکان نظام کارآفرینی میتوانند با دریافت کارتابل الکترونیکی اختصاصی ضمن ایجاد تعامل و ارتباط با یکدیگر و ارجای خدمات ، از تجرییات ارزنده و مستندسازی و تولید محتواهای خدمات ارائه شده یکدیگر بهره برداری نمایند. (درخواست خدمات)

۲. سامانه استعدادیابی ، آموزش و توانمند سازی:

ارکان نظام کارآفرینان میتوانند ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران،کارشناسان،اعضا و مجریان طرح ها را فراهم نمایند. (درخواست خدمات)

۳. سامانه امکان سنجی ، کارآفرینی و هدایت شغلی:

امکان سنجی، اشتغال و کارافرینی بصورت اینترنتی فراهم گردیده تا با بانک اطلاعاتی مشاغل و کارجویان در تبادل بوده و از فرصتهای شغلی ایجاد شده جهت توسعه نظام کارآفرینی برداری نمایند. (درخواست خدمات)

ظرفیتهای اشتغال استان                         صندوقهای محلی اشتغالزا

کلینیک کسب و کار وکارآفرینی                    راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 

گالری ما

دوره های محبوب ما

در اینجا چیزی است که شما می آموزید