استارتاپ

استارتاپ توانمندسازی و برگزاری رویدادهای خلاقیت و كارآفرينی

در حوزه آموزشهای مهارتی و شناسایی حلقه های مفقوده در زنجیره های ارزش و حمایت اجرایی از ایده های خلاقانه تولید محتواهای آموزشی کارآفرینی و کسب وکار

بهره برداری از سامانه استعدادیابی و توانمند سازی ذینفعان:

بهره برداری از سامانه کارآفریی و ایجاد اشتغال برای کارجویان:

بهره برداری از ظرفیتهای خدمات اجتماعی:

بهره برداری از سامانه نمایشگاه دایمی و فروشگاه مجازی و حمایت از فروش

ایدههای قابل طرح رویدادها:

حوزه های مختلف مهارت های آموزشی بازار محور (خدمات، کشاورزی و صنعت) و زیر بخش هایی مانند گردشگری، بوم گردی، صنعت بسته بندی، هنر های تجسمی، صنعت فرش، صنایع دستی، مجسمه سازی، تکنولوژی های چاپ سه بعدی، تکنولوژی نانو، طراحی سایت، کشاورزی، پرورش دام و طیور و آبزیان و… جهت ارتباط مستقیم با انجمنها، موسسان، مدیران، مربیان مراکز آموزشی دولتی و غیر دولتی، کارآموزان و جوانان فعال در حوزه های مهارت آموزی، سامانه شهاب جهت انجام امورات اداری مربوط به رویدادها (اعم از ثبت نام شرکت کنندگان، انجام مکاتبات و تشکیل جلسات مربوطه، پشتیبانی از تولیدات آموزشی و ایجاد زیرساخت برگزاری آموزش ها و آزمونهای مجازی محتواهای تولیدی، راه اندازی و بهره برداری میگردد. متقاضیان همکاری میتوانند از طریق سامانه شهاب درخواستهای خود را به دبیرخانه ارسال نمایند:

  • درخواست همکاری با ارسال در نامه سربرگ مرکز یا موسسه و .. (درصورت بودن)
  • ارسال رزومه و امکانات و ظرفیتها و شرایط همکاری
  • ارسال ایده و طرح اولیه جهت همکاری

چرخش کار و نحوه اجرای کار ارسال ایده و طرح:

کسانی که تمایل به شرکت دارند بایستی با مراجعه به سایت اینترنتی دبیرخانه ، www.ideshow.ir ، جهت ارسال ایده و طرح در سامانه دبیرخانه الکترونیکی و ورود به سامانه ارسال ایده و طرح ، در ابتدا دکمه ثبت نام کاربر جدید را کلیک نموده و ضمن تکمیل فرم ثبت نام و درج توضیحات اولیه مختصر در خصوص ایده و طرح، به سامانه وارد شده و نمونه فرم ارائه شده از سوی دبیرخانه (فرم مشخصات ایده و فرم اطلاعات صاحب ایده) و فایل قالب پاورپورنت ارایه ایده را دانلود و تکمیل نموده و پس از تایید کاربری از طرف مدیر سامانه می توانند با دکمه ارسال جدید، طرح اولیه ایده خود را (محصول تولیدی) ارسال نمایند تا توسط داوران دبیرخانه ارزیابی گردند. ارزیابی طرح: دبیرخانه با تشکیل جلسه ای به بررسی ایده های ارائه شده اقدام نموده و حداکثر تا سه روز کاری تایید یا رد ایده ارائه شده برای شرکت در رویداد را به پیشنهاد دهندگان اعلام نموده و محتواهای برگزیده را در سامانه اینترنتی جشنواره دبیرخانه بارگزاری و از محتواهای برتر حمایت و تقدیر خواهد نمود. همین حالا اقدام نمایید
• نوآوری بودن - ۵۰%
• جذابیت داشتن - ۷۵%
• بازار پسند بودن - ۶۰%
• قابلیت اجرایی داشتن - ۴۵%
• قابلیت جذب سرمایه گذار داشتن - ۳۵%

کارشناسان ما

member-image
ذکریا محترم
مشاور کارآفرینی و کسب و کار
member-image
علیرضا آخوندزاده
مشاور کارآفرینی و کسب و کار
member-image
منوچهر رحیمی
مشاور برنام ریزی آموزشی
member-image
رضا محترم
مشاور برنامه نوبسی

به خدمات ما نگاه کنید

استعدادیابی ، مشاوره و هدایت شغلی و آموزش مهارتهای کسب و کار

در این حوزه محصلان ، فارغ التصیلان، کارجویان و کارآفرینان خانواده های تحت پوشش استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد ، دوره های آموزشی و توانمند سازی ارائه میشود تا بتوانند بصورت اصولی ضمن کسب مهارتهای کارآفرینی و کسب و کار از لذت اشتغال و خودکفایی نیز بهره مند گردند.

شناسایی افراد دارای مهارت، تخصص و علاقمند به کارآفرینی وکسب و کار

در این حوزه علاقمندان به اشتغال و کارآفرینی و کسب و کار، در قالب قراردادهای کارآموزی و کارورزی در پروژه ها و محیطهای واقعی کسب و کار مشغول بکار شده و با کسب تجربه و سابقه کار ، برای اشتغال و کارآفرینی آماده میشوند.

توسعه فعالیتهای کارآفرینی خصوصا درعرصه مشاغل خانگی، صنایع دستی و ..

در این حوزه خیرین جهادگر اجتماعی بر اساس سوابق و تجربیات و تخصصی که دارند شناسایی شده و در بخشهای مختلف از خدمات قابل ارائه در قالب مشاوران افتخاری بهره برداری و انتقال دانش و تجربه خواهند شد.

برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش محصولات تولیدی

در این حوزه برای محصولات تولیدی طرحهای تحت پوشش، ایجاد شناسنامه و تولید محتوا شده و از طریق اینترنت نسبت به بازاریابی و معرفی خدمات و فروش محصولات اقدام خواهد شد.

برنامه ریزی و انجام هماهنگی جهت ایجاد و مدیریت صندوقهای خرد محلات

در این حوزه سرمایه های سرگردان اعضا جذب و مدیریت شده و با ایجاد صندوق خرد محلی ضمن بهره مندی از تسهیلات هم افزایی مالی صندوق کارآفرینی امید از فرصتهای کارآفرینی اعضا نیز حمایت شده و با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و فروش محصولات اعضا باعث رفع مشکل سرمایه در گردش و در نتیجه رونق و توسعه کسب و کارها خواهد شد.

بهره برداری از ظرفیتهای خدمات اجتماعی:

با جذب و مدیریت کمکهای مالی مردمی و هدایای نقدی خیرین نیکوکار و هدایت آنها به سمت حمایت از تولید ، ضمن ایجاد ارزش افزوده و ارتقای کیفیت معیشت مردم ، ارائه خدمات رفاهی نیز مفید تر خواهد شد.

نمونه ای از رویداد های برگزار شده

مشتریان ما

باما باشید

lms-showcase
۳۰۰۰
یادگیرندگان تحصیل کرده
۴۳۲
لیست دسته بندی
۹۸۳۴
زبان های موجود
۹۳۴
دوره های موجود