0راهنما

جهت ورود به سايت  ،در قسمت “ورود به سايت ، كد ملي(نام کاربری)  و شماره پرسنلي (رمز عبور)  خود را به ترتيب وارد نموده و بر روي دكمه ورود به سايت كليك نماييد .

اگر براي اولين مرتبه به سايت وارد می شوید ، جهت ثبت نام , در قسمت ورود به سایت , كد ملي(نام کاربری)  و شماره پرسنلي (رمز عبور) را وارد نمایید  . فرم ثبت نام ظاهر گرديده كه بايستي آن را كامل پر نماييد و در انتها گزینه “به روز رسانی مشخصات فردی ” را بزنید . پس از ثبت نام ,وارد حساب کاربری تان شوید و درس مورد نظر را انتخاب بفرمایید. سپس به صفحه پرداخت از طريق درگاه بانكي هدايت مي شويدكه پس از پرداخت شهريه، دوره شما قابل رويت مي باشد و می توانید از محتوای آموزشی و امکانات سایت استفاده بفرمایید.

          33

                                             1

پس از وارد کردن آدرس اينترنتی سامانه آموزش مجازي رها پارس (www.elearning-pars.ir)،  وارد سامانه مجازي خواهيد شد.

اگر قبلا حساب کاربری داشته اید , نام کاربری (كد ملی) و رمز عبور (شماره پرسنلی )خود را به ترتيب در قسمت نام كاربري و رمز ورود وارد نماييد تا وارد حساب کاربری تان شوید .

در صورتی که اولین بار است وارد سایت می شوید و قبلا حساب کاربری نساخته اید , نام کاربری (كد ملی) و رمز عبور (شماره پرسنلی ) خود را به ترتيب در قسمت نام كاربري و رمز ورود ,  وارد نماييد.

                   

فرم ثبت نام برایتان باز می شود.اطلاعات این فرم را دقیق و کامل وارد نمایید .

تذکر: درصورتی که شما دارای  ایمیل نمی باشید, در قسمت آدرس پست الکترونیکی یک ایمیل مانند aa@cc.ir وارد نمایید . 

 

پس ازكامل نمودن فرم ثبت نام برروي دكمه “بروز رساني مشخصات فردي” كليك نماييد . بعد از وارد شدن به حساب کاربری روی درس مورد نظرتان کلیک بفرمایید.

سپس بر روي دكمه پرداخت از طريق كليه كارتهاي بانكي عضو شبكه شتاب كليك نماييد.


 صفحه درگاه پرداخت الكترونيكي بانك نمايش داده مي شود، كه بايستي اطلاعات كارت بانكي خود را وارد نموده و دكمه پرداخت را بفشاريد.


پس از كامل شدن مرحله پرداخت شما وارد دوره مورد نظر مي گرديد و درس مربوطه در حساب کاربری تان فعال میشود. میتوانید از محتوای آموزشی و امکانات سایت استفاده بفرمایید .

 

موفق باشيد