کلاسهای مجازی

توسعه درآمدزایی فردی و سازمانی

همراهی مربیان در آموزش اثر بخش

تقویت آموزشگاههای خود راهبر

تولید محتوا

ایجاد انگیزه بهبود کیفیت محتواها

تبلیغات کارآفرینی توسط کارآموزان

فرهنگ سازی تحقیق و توسعه

اشتراک محتوا

ایجاد انگیزه تولید محتوا

ویرایش محتوای تولیدی

سازماندهی محتوای تولیدشده

توسعه محتوا

کتب، جزوات بخشنامه دولتی

سرفصلهای دانشگاهی ، مراکزآموزشی

استانداردهای فنی و حرفه ای و

دوره های آموزشی

ارکان نظام آموزشی میتوانند

ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران، کارشناسان، اعضای خود را فراهم نمایند. (درخواست خدمات)

شما می‌توانید:

آموزشهای مجازی خود را ایجاد کنید و به برگزاری دوره‌های آموزشی، آزمون، تمرین، پروژه‌های کلاسی، ارتباط استاد با فراگیران و پرسش و پاسخ، طراحی فرم نظرسنجی، استخراج نمرات، امکان حضور غیاب و هر آنچه برای یک آموزش مجازی نیاز دارید، بپردازید.

مشاهده تمامی دوره ها

وبینارهای آموزش و توانمند سازی سرمایه انسانی:

ارکان نظام آموزشی میتوانند ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران،کارشناسان،اعضا و مجریان طرح ها خود را فراهم نمایند. (درخواست خدمات)

وبینارهای جاری

رویدادهای نزدیک

بلاگ

فرایند کاری

گام اول

ثبت نام و عضویت در سایت

ابتداعا باید در سامانه ثبت نام نموده و عضو سامانه بشوید. (کسانیکه قبلا در سامانه ثبت نام نموده باشند نیازی به ثبت نام مجدد نیست)

گام دوم

آموزش و شرکت در دوره ها و وبینارها

بعد از ثبت نام اولیه به سامانه ورود نموده دوره و وبینار مورد نظر خود را انتخاب و در دوره و وبینار مربوطه شرکت نمایید.

گام سوم

شرکت در آزمون دوره

بعد از شرکت در جلسات و وبینارها و آموزش محتوای دوره در آزمون مورد نظر شرکت نمایید

گام چهارم

صدور گواهینامه

پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره گواهینامه صادر خواهد شد.

مشاوره کارآفرینی

مشاوره کارآفرینی

سئوالات ۰۹۱۴۴۴۵۱۷۶۹
ad1
ad2
ad3

به خدمات ما نگاه کنید

استعدادیابی ، مشاوره و هدایت شغلی و آموزش مهارتهای کسب و کار

در این حوزه محصلان ، فارغ التصیلان، کارجویان و کارآفرینان خانواده های تحت پوشش استعدادیابی شده و بر اساس نیاز و علایق و تواناییهای فرد ، دوره های آموزشی و توانمند سازی ارائه میشود تا بتوانند بصورت اصولی ضمن کسب مهارتهای کارآفرینی و کسب و کار از لذت اشتغال و خودکفایی نیز بهره مند گردند.

شناسایی افراد دارای مهارت، تخصص و علاقمند به کارآفرینی وکسب و کار

در این حوزه علاقمندان به اشتغال و کارآفرینی و کسب و کار، در قالب قراردادهای کارآموزی و کارورزی در پروژه ها و محیطهای واقعی کسب و کار مشغول بکار شده و با کسب تجربه و سابقه کار ، برای اشتغال و کارآفرینی آماده میشوند.

توسعه فعالیتهای کارآفرینی خصوصا درعرصه مشاغل خانگی، صنایع دستی و ..

در این حوزه خیرین جهادگر اجتماعی بر اساس سوابق و تجربیات و تخصصی که دارند شناسایی شده و در بخشهای مختلف از خدمات قابل ارائه در قالب مشاوران افتخاری بهره برداری و انتقال دانش و تجربه خواهند شد.

برند سازی و مشاوره بازاریابی و فروش محصولات تولیدی

در این حوزه برای محصولات تولیدی طرحهای تحت پوشش، ایجاد شناسنامه و تولید محتوا شده و از طریق اینترنت نسبت به بازاریابی و معرفی خدمات و فروش محصولات اقدام خواهد شد.

برنامه ریزی و انجام هماهنگی جهت ایجاد و مدیریت صندوقهای خرد محلات

در این حوزه سرمایه های سرگردان اعضا جذب و مدیریت شده و با ایجاد صندوق خرد محلی ضمن بهره مندی از تسهیلات هم افزایی مالی صندوق کارآفرینی امید از فرصتهای کارآفرینی اعضا نیز حمایت شده و با سرمایه گذاری و مشارکت در تولید و فروش محصولات اعضا باعث رفع مشکل سرمایه در گردش و در نتیجه رونق و توسعه کسب و کارها خواهد شد.

بهره برداری از ظرفیتهای خدمات اجتماعی:

با جذب و مدیریت کمکهای مالی مردمی و هدایای نقدی خیرین نیکوکار و هدایت آنها به سمت حمایت از تولید ، ضمن ایجاد ارزش افزوده و ارتقای کیفیت معیشت مردم ، ارائه خدمات رفاهی نیز مفید تر خواهد شد.

lms-showcase

 

۳۰۰۰
یادگیرندگان تحصیل کرده
۴۳۲
لیست دسته بندی
۹۸۳۴
زبان های موجود
۹۳۴
دوره های موجود

 

حامی ایده ها و طرح های نوآورانه

با هدف شناسایی و بهره برداری از ظرفیتهای ایده پردازان و کارآفرینان کشور جهت ایجاد و حمایت از کسب و کارهای نو پدید و با عنایت به ارتباط مستقیم این شرکت و تحقیقات میدانی از کسب و کارهای کشور برآن شدیم ،

جهت توسعه کسب و کارها و ارائه خدمات مشاوره میتوان با ایجاد زیر ساخت های لازمه و فراهم نمودن امکان دسترسی به خدمات مورد انتظار از پایدار سازی و توسعه کسب و کارها حمایت نمود.

در این راستا زیر ساختی فراهم شده که ارکان کسب و کارها ( مدبران و کارشناسان و مجریان طرحها ) در سطح کشور بتوانند ضمن صرفه جویی در هزینه ها و زمان اجرایی پروژه های خود، در پایدار سازی ، توسعه و افزایس سودآوری کسب و کارهای خود نیز موفق تر گردند.

در سامانه ایجاد شده امکاناتی فراهم گردیده که با ارائه خدمات و روش کار ذینفعان، نسبت به فرهنگسازی و ترویج نظام کارآفرینی کشور اقدام نمود تا علاقمندان به مشارکت و همکاری بتوانند از خدمات بهره مند گردند.

۱. سامانه اتوماسیون اداری مکاتبات و ارجای کار:

ارکان نظام کارآفرینی میتوانند با دریافت کارتابل الکترونیکی اختصاصی ضمن ایجاد تعامل و ارتباط با یکدیگر و ارجای خدمات ، از تجرییات ارزنده و مستندسازی و تولید محتواهای خدمات ارائه شده یکدیگر بهره برداری نمایند. (درخواست خدمات)

۲. سامانه استعدادیابی ، آموزش و توانمند سازی:

ارکان نظام کارآفرینان میتوانند ضمن امکان سنجی از دانش و تجربیات مخاطبان، با بهره برداری از بسترهای مشاوره ای و برگزاری دوره های آموزشی بصورت مجازی و وبیناری و تشکیل کنفرانسهای ویدئویی امکانات توسعه فردی و اجتماعی و شغلی مدیران،کارشناسان،اعضا و مجریان طرح ها را فراهم نمایند. (درخواست خدمات)

۳. سامانه امکان سنجی ، کارآفرینی و هدایت شغلی:

امکان سنجی، اشتغال و کارافرینی بصورت اینترنتی فراهم گردیده تا با بانک اطلاعاتی مشاغل و کارجویان در تبادل بوده و از فرصتهای شغلی ایجاد شده جهت توسعه نظام کارآفرینی برداری نمایند. (درخواست خدمات)

ظرفیتهای اشتغال استان                         صندوقهای محلی اشتغالزا

کلینیک کسب و کار وکارآفرینی                    راه اندازی فروشگاه اینترنتی

 

گالری ما

دوره های محبوب ما

در اینجا چیزی است که شما می آموزید

مشاوره آموزشی

سوالات ۰۹۱۴۴۴۵۱۷۶۹

چرا پیوستن به برنامه های آموزشی بیلگی سایار؟

با اعتقاد به اینکه افزایش بهره وری دستگاهها تنها درگرو آموزش نیروهای انسانی میسر می شود، این موسسه با داشتن سوابق درخشان در سطح استان و همکاری و ارتباط مستمر و تنگاتنگ با نهادها و ارگانهای مرتبط آمادگی خود را جهت عقد تفاهم نامه و یا قرارداد همکاری با نهادها و ارگانهای محترم برای طراحی ، تدوین و استاندارد سازی دوره های تک درس یک روزه – دو روزه و چند روزه (کارگاهی و مهارت آموزی) و برگزاری آموزشهای تعهدی با حضور مدرسان مجرب و اساتید و هیئت علمی دانشگاهی اعلام می دارد.

دوره های کوتاه مدت

دوره های کوتاه مدت

سطح گواهینامه مهارت Certification

این دوره ها در قالب دوره های کوتاه مدت در فازهای زمانی ۱ الی ۳ ماهه برگزار می گردد. دانش پژوه با انتخاب هر کدام از مهارتهای ارائه شده و گذراندن دوره مربوطه و قبولی در آزمون پایان دوره به اخذ گواهینامه مهارت پایان دوره موفق گردد

دوره های بلند مدت

دوره های بلند مدت

سطح دیبلم Diploma

این سطح در قالب دوره های بلند مدت تعریف شده و امکان ادامه تحصیل را فراهم می سازد و معمولا در یک مقطع زمانی ۶ الی ۱۲ ماهه قابل ارائه می باشد.

در مجموع Diploma حاوی چندین گواهی می باشد و دانش پژوه می تواند با انتخاب یک یا تعدادی از دوره های بلند مدت و گذراندن مهارتهای مربوطه که بصورت پیوسته و مرتبط ارائه می شوند به دریافت گواهینامه پایان دوره (دیبلم – … ) موفق گردد.

دوره های آنلاین

سطح توانمندسازی

این سطح جهت موفقیت در امور قابل ارائه می باشد.

این سطح در قالب دوره های گذرا طبقه بندی گردیده و برای شخصی که در صدد توانمندتر شدن میباشد در حدود ۱ الی ۳۰ ساعت بطول می انجامد.

دوره های محبوب ما

تسهیلگری طرح مانا
۲,۰۰۰ تومان

۸ درس

ماده ۱ اهداف: – اهداف اصلی از اجرای این برنامه عبارتند از: ۱ ارتقای توانمندی های نوجوانان در زمینه شیوه های همیاری اجتماعی برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی – ۲ ایجاد و توسعه ظرفیت های مشارکت نوجوانان در موسسات – و مراکز غیردولتی برای تحقق این دو هدف اصلی، مجموعه اهداف عملیاتی که شفاف، […]
۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (هنوز امتیازی داده نشده است)
Loading...
استعدادیابی و توسعه
۰ تومان

۸ درس

معرفی ابزار DISC شناخت رفتار و تحلیل آن ، اولین قدم جهت شناخت خود و شناخت دیگران می باشد ، اگر بدنبال بهبود ارتباطات میان فردی در سازمان می باشیم. می بایست به افراد کمک کنیم که خود را بشناسند و تعریف درستی از ویژگی های رفتاری خود داشته باشند ، نقاط قوت و قابل […]
۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۵ رای ، ۴,۴۰ از ۵)
Loading...
آموزش مقدماتی فتوشاپ
۰ تومان

۰ درس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۵ رای ، ۴,۲۰ از ۵)
Loading...
بازاریابی فرش دستباف
رایگان

۳ درس

هدف از اجرای دوره: آشنایی با مفاهیم بازار یابی به منظور ایجاد رابطه ای پایدار بین فروشندگان ایرانی و مشتریان آشنایی با روشهای صحیح مذاکرات تجاری برای استفاده بهینه از فرصت ها آشنایی با روش های ارتباط با مشتری به منظور ورود هر چه بهتر در حوزه بازاریابی و فروش آشنایی با مبانی حضور در […]
۰۱ : ۰۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۵ رای ، ۴,۲۰ از ۵)
Loading...
دوره طراحی سایت
رایگان

۰ درس

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ رای ، ۵,۰۰ از ۵)
Loading...
آموزش مجازی مهارت های حرفه ای و اداری کار با رایانه
رایگان

۰ درس

هدف از این دوره آموزشی آشنایی با نرم افزارهای واژه پرداز(Word)، صفحه گسترده (Excel)، ارائه مطلب (Powerpoint) و سیستم اتوماسیون اداری و شبکه پیام دولت به صورت کاربردی همراه با تمرین های تعاملی می باشد.
۰
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱۵۳ رای ، ۴,۲۴ از ۵)
Loading...

کارشناسان ما

member-image
ذکریا محترم
مشاور کارآفرینی و کسب و کار
member-image
علیرضا آخوندزاده
مشاور کارآفرینی و کسب و کار
member-image
منوچهر رحیمی
مشاور برنام ریزی آموزشی
member-image
رضا محترم
مشاور برنامه نوبسی

 

فرایند ما

گام اول

انتخاب دوره و وبینار آموزشی

ابتداعا دوره و وبینار مورد نظر خود (داخل دوره ها) را انتخاب نمایید

گام دوم

مشاهده سرفصل ها و شرکت در وبینار دورها

پبعد از ثبت نام اولیه به سامانه ورود نموده و در دوره و وبینار مربوطه شرکت نمایید.(کسانیکه قبلا در سامانه ثبت نام نموده باشند نیازی به ثبت نام مجدد نیست)

گام سوم

شرکت در آزمون دوره

بعد از آموزش محتوای دوره در آزمون مورد نظر شرکت نمایید

گام چهارم

صدور گواهینامه

پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره گواهینامه صادر خواهد شد.

رویدادهای آینده

۳۰۰۰
یادگیرندگان تحصیل کرده
۴۳۲
دسته بندی ها لیست شده اند
۹۸۳۴
زبان های موجود
۹۳۴
دوره های موجود

دوره های ویژه